مرکز خرید فروش قیمت پودر پیاز و سیر ادویه مرکز خرید فروش قیمت پودر پیاز و سیر ادویه .

مرکز خرید فروش قیمت پودر پیاز و سیر ادویه

مدل موهای آخرالزمانی + عکس ه

مدل موهای آخرالزمانی + عکس ها
مو یکی از موهبت های خدادادی است که  می تواند تأثیر بسزایی در زیبایی چهره یک فرد داشته باشد.

۵ ساعت پیش
۰ ۰
گزارش

به گزارش فرانگراما یکی از نکات مهم نحوه آراستن و پیراستن مو است که می تواند موجب خوش تیپی یا حتی زشتی فرد شود. چه بسا افرادی که دارای موهای خوب و پرپشتی هستند اما بدلیل انتخاب یک مدل نامناسب بسیار زشت به نظر می رسند و موجبات تمسخر خود در جامعه را از سوی افراد فراهم می کنند. بنابراین انتخاب یک مدل موی مناسب که دارای ویژگی هایی از جمله همخوانی با قیافه فرد و همچنین همخوانی با فرهنگ یک جامعه را داشته باشد بسیار مهم است.

 به تازگی یکی از سایت های معروف انگلیسی اقدام به جمع آوری یک گالری از مدل های عجیب و غریب مو کرده است. در این گالری تصاویری از افراد با استایل و مدل های عجیب مو جمع آوری شده است. از مدلی که یک تفنگ را در ذهن بیننده تداعی می کند تا برخی جانوران. یکی از تصاویر مربوط به فردی است که موهای خود را به سبک انگری برد در آورده است. ظاهرا علاقه شدید این مرد جوان به این بازی موجب شده تا او موهای خود را نیز به این شکل در آورد. در این تصویر فروشنده فروشگاه با تعجب به مدل موی این مرد جوان نگاه می کند.

 


همچنین در این گالری تصویر یک زن جوان در حالی که موهای خود را به شکل یک تفنگ دوربین دار درآورده است دیده می شود. پسر جوان دیگری روی فرق سر خود یک مرد عینکی ایجاد کرده است. پسر جوان دیگری در حالی که موهای خود را رنگ کرده و چند طرح عجیب روی سرش ایجاد کرده دیده می شود. در ادامه می توانید این گالری جالب را مشاهده کنید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۵۱:۲۵ توسط:123 موضوع: نظرات (0)

مهمترین اقدامات در هنگام وقوع سیل کدامند؟

مهمترین اقدامات در هنگام وقوع سیل کدامند؟
باران سنگین و ذوب سریع برف مهمترین دلیل وقوع سیل است. سیل هنگامی اتفاق می‌افتد که کانال رودخانه یا مسیر طبیعی جریان آب نتواند ظرفیت طغیان را تحمل کند.

به گزارش گروه اجتماعی برنا ؛‌باران سنگین و ذوب سریع برف مهمترین دلیل وقوع سیل است. سیل هنگامی اتفاق می‌افتد که کانال رودخانه یا مسیر طبیعی جریان آب نتواند ظرفیت طغیان را تحمل کند. عوامل مؤثر در این شرایط عبارتند از: باران های سنگین، ذوب سریع برف، شیب‌های زیاد، تخریب سدها، وجود توفان و نفوذ آب به ساحل و دخالت انسان در طبیعت از قبیل نابودی جنگل ها و مراتع و …

سیلاب‌ها بر دو گونه اند: سیلاب های آرام که به‌تدریج در طی روزها و هفته ها در اثر بارندگی و افزایش حجم ناگهانی آب رودخانه و دریاچه‌ها ایجاد می‌شود و سیلاب‌های ناگهانی در اثر افزایش ناگهانی حجم آب رودخانه‌ها و دریاچه‌ها ایجاد شده و با خود مرگ و مصدومیت افراد و تخریب منازل را به‌همراه دارد.

   اقدامات قبل از وقوع سیل

از ساختن خانه در حریم رودخانه، به‌طور جدی بپرهیزید.
برای زمان وقوع سیل در ظرف‌های مطمئن، آب سالم ذخیره کنید.
مقداری غذا به‌صورت کنسرو ذخیره کنید.
وسیله روشنایی (چراغ قوه، شمع و …)تهیه کنید.
اسناد و اوراق بهادار را در جعبه ای ضد آب و مطمئن قرار دهید.
اگر آبگرم‌کن و یا وسایل برقی در معرض سیل قرار دارند، آنها را در جایی بالاتر از سطح موجود قرار دهید.
برای جلوگیری از برگشت آب سیل و فاضلاب از طریق مجاری فاضلاب به داخل منازل، دریچه های کنترل فاضلاب تعبیه کنید.
برای جلوگیری از ورود سیلاب به داخل خانه، در مسیر آن، سد، خاکریز و سیل‌بند بسازید.
اگر در جایی زندگی می‌کنید که به‌طور دایم با خطر سیل‌گرفتگی مواجه هستید، با استفاده از مصالح مناسب و تمهیدات لازم، ساختمان خود را ضد آب کنید و دیوارهای زیر‌زمین را با عایق‌های ضد آب بپوشانید تا جلوی نفوذ آب و آسیب‌های بعدی گرفته شود.
منزل خود را در مقابل حوادث بیمه کنید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۵۱:۰۵ توسط:123 موضوع: نظرات (0)

سازمان های مردم نهاد جهت امداد رسانی به سیل زدگان اقدام فوری انجام دهند

سازمان های مردم نهاد جهت امداد رسانی به سیل زدگان اقدام فوری انجام دهند
بازرس مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان کشور از عموم سازمان های مردم نهاد کشور و ملت شریف ایران به جهت امداد رسانی به مردم آسیب دیده سیل شمال کشور درخواست کمک کرد.

به گزارش گروه اجتماعی برنا ؛ "علی یزدان پناه احمدآبادی" با بیان اینکه وظیفه ذاتی سازمان های مردم نهاد خدمت رسانی به مردم در شرایط دشوار است گفت: از کلیه سازمان های مردم نهاد بویژه حوزه جوانان درخواست می کنیم تا جهت امداد رسانی و بهبود وضعیت مناطق سیل زده شمال کشور اقدام فوری و داوطلبانه انجام دهند.

یزدان پناه در ادامه افزود: سمن های حوزه جوانان در استان ها می توانند با همکاری مجمع استانی پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی خود را در خانه جوانان مستقر نمایند.

عضو هیات رئیسه مجمع ملی سمن های جوانان کشور در پایان ضمن تقدیر از همیاری مردم شریف ایران اسلامی و سازمان های مردم نهاد در یاری رساندن به آسیب دیدگان این حادثه تا کنون، افزود: امیدواریم در روزهای آینده فعالیت های داوطلبانه افزایش، تا بهبود وضعیت آسیب دیدگان تسریع یابد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۵۰:۴۷ توسط:123 موضوع: نظرات (0)

بازسازی خانه‌های مددجویان بهزیستی سیل زده

مدیر کل بهزیستی استان گلستان با اشاره به اینکه هنوز نمی‌توان آمار دقیقی از تخریب واحدهای مسکونی مددجویان در ۳ شهرستان ن (آق قلا، گند و گمیشان) از توابع استان گلستان اعلام کرد، گفت: پس از فروکش کردن سیل، بازسازی واحدهای مسکونی آغاز خواهد شد.

به گزارش افکارنیوز،  ابراهیم غفاری با اشاره به وقوع سیل در شهرستان‌های استان (آق‌قلا، گنبد و گمیشان) اظهار کرد: از ابتدای وقوع این حادثه بخشنامه‌ای از سوی بهزیستی استان به روسای بهزیستی شهرستان‌های تابعه و به خصوص اداراتبهزیستی 3 شهرستان آق قلا، گند و گمیشان مبنی بر کمک‌رسانی ابلاغ شد.

وی افزود: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته و البته بازدیدهایی که به صورت میدانی از 3 شهرستان اشاره شده صورت گفته است، هیچ خسارتی به مراکز تحت پوشش سازمان بهزیستی اعم از مراکز نگهداری معلولان، سالمندان و مراکز نگهداری کودکان و حتی کمپ‌های اعتیاد ترک اعتیاد وارد نشده است.

مدیر کل بهزیستی استان گلستان ادامه داد: طی بازدیدهای صورت گرفته تنها به چند مرکز غیردولتی در شهرستان آق‌قلا خسارتی وارد شده است که البته میزان خسارت نیز بسیار جدی نیست.

غفاری در پاسخ به این پرسش که آیا در سیل اخیر خسارتی نیز به خانه‌های مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان گلستان وارد شده است یا خیر گفت: البته الان نمی‌توان در این زمینه اظهار نظر کرد و باید پس از فروکش کردن سیل و فرآیند امدادرسانی در این زمینه اطلاعات لازم اعلام شود.

وی در ارتباط با امدادرسانی سازمان بهزیستی استان گلستان به مددجویان خود در 3 شهرستان آق قلا، گنبد  و گمیشان، تصریح کرد: از روز گذشته اکیپ‌هایی برای خدمترسانی به مددجویان پیش‌بینی شده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۵۰:۲۱ توسط:123 موضوع: نظرات (0)

زایمان کودکانی بیمار با تاریخ تولد رند

جشن تحویل سال نو برای برخی از خانواده های ایرانی با جشن تولد فرزندشان مقارن شد.اما در میان۴۲۲۱ نوزاد متولد شده دراولین روز بهار کم نبودند نوزادانی که نه در موعد مقرر بلکه با اصرار پدر و مادرشان در تاریخی به ظاهر شیک و لاکچری به دنیا آمده اند.

۵ ساعت پیش
۰ ۰
گزارش
به گزارش فرانگرانگار این روزها دستکاری تاریخ تولد فرزندان آن هم به بهانه خاص بودن، به یک فرهنگ و دلیلی برای فخر فروشی تبدیل شده است. البته لاکچری بودن هزینه های بالایی دارد؛ به این معنا که باید برای سزارین خودخواسته هزینه ای دو تا سه برابر معمول بپردازی، جان جنین را هم به خطر بیاندازی تا گروهی برایت کف بزنند و تاریخ تولد فرزندت را فراموش نکنند.

6/6/96 و 7/7/97هم در تقویم ما ایرانی ها، روزهای شیک و لاکچری برای زایمان های پیش از موعد به شمار می آمدند؛ به گونه ای که در آن روزها شاهد حضور زنان باردار در صف زایمان های زودتر از موعد بودیم.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۴۹:۵۶ توسط:123 موضوع: نظرات (0)

نوجوان مصری جان 51 کودک ایتالیایی را از جزغاله شدن نجات داد+ تصاویر

حوادث رکنا: نوجوان 13 ساله ی مصری 51 دانش آموز ربوده شده ی ایتالیایی را از مرگ نجات داد.

خبرگزاری ایتالیایی "انسا" با انتشار این خبر افرود: راننده ایتالیایی سنگالی الاصل یک اتوبوس حامل 51 دانش آموز روز چهارشنبه ی گذشته، پس از ربایش اتوبوس، آن را در نزدیکی شهر میلانو درشمال ایتالیا به آتش کشید.

تافی شکلاتی ۱۲۵ گرمی اشتورک با 30 درصد تخفیف
رزرو آنلاین اقامتگاه های روستایی و بوم گردی در عید نوروز :) JAJIGA
تورهای کویر ویژه چهارشنبه سوری
سفر عید با قطار ! همین حالا رزرو کن
با هر قیمتی می تونی تو شمال صاحب ویلا بشی!
انسا درباره جزئیات این حادثه خاطر نشان کرد: راننده، همه ی تلفن های همراه کودکان را از آن ها گرفته بود اما یک کودک مصری موفق می شود تلفنش را پنهان کند و با تظاهر به این که در حال خواندن دعا به زبان عربی است از پدرش درخواست کمک کند.

پدر کودک نیز فورا با پلیس ایتالیا تماس می گیرد و موضوع را به اطلاع پلیس می رساند. پلیس نیز موفق به جایابی اتوبوس و تعقیب آن و دستگیری راننده هنگام آتش کشیدن اتوبوس می شود.

به نوشته انسا پلیس با شکستن شیشه های اتوبوس موفق شد همه ی دانش آموزان را سالم نجات دهد.

به نوشته ی انسا انگیزه ی راننده اعتراض به سیاست های دولت در جلوگیری از ورود آوارگان به ایتالیا بوده است


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۴۸:۵۷ توسط:123 موضوع: نظرات (0)

بلای وحشتناکی که بر سر پسر ۱۸ ساله آمد / او یک زن را مورد دست درازی قرار داده بود +عکس

شوک: پسر ۱۸ ساله هنگام دست درازی به یک زن در خیابان با ضربات محکم تا مرز نابینا شدن رفت.

خوشمزه ترین برگر و کجای تهران میشه خورد؟
همین الان بلیطت رو رزرو کن!
آمده ایم که بمانیم آلوم وان؛ نماد کیفیت و ماندگاری حامی علم و صنعت
هایپر مارکت اینترنتی تخفیف دار!
ویگو قوی ترین موتور جستجو و مقایسه قیمت بلیط پرواز در ایران!
شیک ترین هتل های آمستردام ! هدیه ای از فلایتیو به شما
پسر جوان در فلوریدا به جرم آزار و اذیت یک زن خارجی در خیابان دستگیر شد.

بر اساس گزارش پلیس، متهم که با چشمان ورم کرده و کبود دستگیر شد در بازجویی گفت که به دلیل مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی قربانی را که فکر می کرد یک زن خیابانی است در خیابان مورد آزار و اذیت قرار داد و قربانی با تلفن همراهش به صورت متهم کوبید و با ضربات پی در پی موبایل به چشمانم مرا زخمی کرده است.

 
 
 
 

گفتنی است که زن جوان در حالی که متهم را کتک می زد با کمک شاهدان عینی با اداره پلیس تماس گرفت و ماجرا را گزارش داد و زمانی که ماموران پلیس به محل موردنظر اعزام شدند توانستند متهم را قبل از فرار دستگیر کنند.

به گفته زن جوان، متهم مدام در حالی که او را مورد آزار و اذیت قرار داده بود می پرسید که برای یک شب چقدر می گیرد و این موضوع موجب عصبانیت او نیز شده بود.

اکنون هنری گونزالز ۱۸ ساله بدون قرار وثیقه در بازداشت است تا جلسه دادگاهی اش به زودی برگزار شود. 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۴۸:۳۷ توسط:123 موضوع: نظرات (0)

امدادرسانی بی‌وقفه یگان‌های ویژه ناجا به سیل‌زدگان گلستان/ توزیع نان و غذای گرم میان سیل‌زدگان

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا از امدادرسانی شبانه‌روزی و بی‌وقفه نیروهای این یگان به سیل‌زدگان استان‌ گلستان خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار "حسن کرمی"در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: به دنبال بارندگی‌های شدید، طغیان رودخانه‌ها و جاری شدن سیل در برخی از نقاط استان گلستان از جمله شهرستان آق‌قلا و گمیشان، نیروهای یگان ویژه ناجا بلافاصله برای امدادرسانی ایفای نقش کردند.

وی با اشاره به انسداد و آب‌گرفتگی معابر افزود: نیروهای یگان‌های ویژه ناجا از لحظات اولیه وقوع سیل به کمک و امدادرسانی سیل‌زدگان شتافتند.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا ادامه داد: چندین اکیپ از نیروهای پلیس ویژه در نقاط مختلف استان گلستان مستقر و سه اکیپ به‌صورت ویژه در آق‌قلا و گمیشان مستقر شدند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به توزیع نان و غذای گرم، آب معدنی و … میان سیل‌زدگان توسط یگان‌های ویژه ناجا، تصریح کرد: در وعده‌های مختلف برای رفع نیازهای تغذیه‌ای سیل‌زدگان کوشیده‌ایم و این روند همچنان ادامه دارد.

سردار کرمی خاطرنشان کرد: با توجه به انسداد معابر و جاده‌های مواصلاتی، نیروهای این یگان با بهره‌مندی از تجهیزات متفاوت حتی تراکتور اهالی بومی، روند خدمات‌رسانی را به جد دنبال می‌کنند.

وی گفت: اکیپ‌های این یگان در راستای تأمین امنیت محلات استان گلستان در نقاط مختلف مستقر هستند.

انتهای پیام


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۴۸:۱۴ توسط:123 موضوع: نظرات (0)

امدادرسانی بی‌وقفه یگان‌های ویژه ناجا به سیل‌زدگان گلستان/ توزیع نان و غذای گرم میان سیل‌زدگان

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا از امدادرسانی شبانه‌روزی و بی‌وقفه نیروهای این یگان به سیل‌زدگان استان‌ گلستان خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار "حسن کرمی"در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: به دنبال بارندگی‌های شدید، طغیان رودخانه‌ها و جاری شدن سیل در برخی از نقاط استان گلستان از جمله شهرستان آق‌قلا و گمیشان، نیروهای یگان ویژه ناجا بلافاصله برای امدادرسانی ایفای نقش کردند.

وی با اشاره به انسداد و آب‌گرفتگی معابر افزود: نیروهای یگان‌های ویژه ناجا از لحظات اولیه وقوع سیل به کمک و امدادرسانی سیل‌زدگان شتافتند.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا ادامه داد: چندین اکیپ از نیروهای پلیس ویژه در نقاط مختلف استان گلستان مستقر و سه اکیپ به‌صورت ویژه در آق‌قلا و گمیشان مستقر شدند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به توزیع نان و غذای گرم، آب معدنی و … میان سیل‌زدگان توسط یگان‌های ویژه ناجا، تصریح کرد: در وعده‌های مختلف برای رفع نیازهای تغذیه‌ای سیل‌زدگان کوشیده‌ایم و این روند همچنان ادامه دارد.

سردار کرمی خاطرنشان کرد: با توجه به انسداد معابر و جاده‌های مواصلاتی، نیروهای این یگان با بهره‌مندی از تجهیزات متفاوت حتی تراکتور اهالی بومی، روند خدمات‌رسانی را به جد دنبال می‌کنند.

وی گفت: اکیپ‌های این یگان در راستای تأمین امنیت محلات استان گلستان در نقاط مختلف مستقر هستند.

انتهای پیام


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۴۸:۱۳ توسط:123 موضوع: نظرات (0)

دوقلو های بهم چسبیده با یک عمل 15 ساعته از یکدیگر جدا شدند + عکس


به گزارش فرانگربه نقل از رکنا ، به گفته مادر دوقلو ها، او به همراه همسرش ۱۸ ماه دخترانشان را با وضعیت اسفناکی نگه داری کردند که بالاخره تصمیم گرفتند با مشورت با یک تیم پزشکی اقدام به جراحی کنند.


گفتنی است که مادر جوان در مصاحبه ای که از او شد گفت که زنده ماندن دوقلوهایش یک معجزه بوده و از این که دخترانش می توانند مانند انسان های عادی زندگی کنند از صمیم قلب خوشحال است .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۴۷:۵۷ توسط:123 موضوع: نظرات (0)