مرکز خرید فروش قیمت پودر پیاز و سیر ادویه مرکز خرید فروش قیمت پودر پیاز و سیر ادویه .

مرکز خرید فروش قیمت پودر پیاز و سیر ادویه

قیمت میوه خشک گلابی ( چیپس گلابی )

قیمت میوه خشک گلابی ( چیپس گلابی )

 چیپس گلابیچیپس میوهگلابی خشکمیوه خشک|Tags: 

قیمت میوه خشک گلابی ( چیپس میوه خشک گلابی )  با کیفیت بالا همچنین دیگر میوه جات خشک شده یا چیپس میوه نظیر سیب ، میوه خشک گلابی ، آلو  ، میوه خشک گلابی  ، خرمالو ، موز  و مابقی دیگر میوه جات خشک شده یا چیپس میوه موجود در بازار جهت اطلاع تماس بگیرید 09120155387.

شماره تماس : 09120155387

کانال تلگرام : driedfruitcenter@

 از انواع میوه خشک ، میوه خشک گلابی میوه ای است که مختص فصول بهار و تابستان میباشد .

قابل ذکر است که شهری که در آن میوه خشک گلابی  تولید میشود در قیمت آن تاثیر بسزایی دارد زیرا که شهرهایی در کشورمان هستند که تولید میوه خشک گلابی  دارند و به طبع هزینه کم حمل و نقل قیمت تمام شده نیز کاهش می یابد.

میوه خشک گلابی در وزنهای مختلفی من جمله ربع کیلوگرم ، نیم کیلوگرم ، یک کیلوگرم الی پنج کیلوگرم نیز جز خرده فروشی محسوب شده و از پنج کیلوگرم به بالا جز عمده محسوب می شود.

با این حال خرید عمده به مراتب قیمت کمتری نسبت به خرید خرد دارد و با توجه به سفارشاتی که از راه دور می شود ، نسبت به هزینه حمل و ارسال نیز تقسیم خواهد شد که این مسئله به نفع مشتری می باشد.

قیمت میوه خشک گلابی به پارامترهای مختلفی بستگی دارد از قیمت میوه خشک گلابی  تازه که هر روز در بازار به یک قیمت فروخته می شود گرفته تا هزینه بسته بندی ، حمل و نقل و فروش .

قیمت هر کیلو میوه خشک گلابی در بازار با توجه به پارامترهایی که در بالا قید شد تعیین شده و به فروش میرسد.

از هر چند کیلو میوه خشک گلابی تازه یک کیلو میوه خشک گلابی بدست می آید که بستگی به وزن میوه خشک گلابی های تازه دارد.

و با توجه به بازار میوه و سبزیجات ایران که هر روز یک قیمت جدید برای هر میوه و سبزی تعیین میشود ، تغییرات میوه خشک با توجه به مقدار بار فروخته شده و بار جدید تعیین می شود.

همچنین جهت اطلاع از نحوه سفارش و موجودی میوه خشک یا چیپس میوه میتوانید با شماره تلفن 09120155387 تماس حاصل نمایید.برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۳:۵۶ توسط:123 موضوع: نظرات (0)