مرکز خرید فروش قیمت پودر پیاز و سیر ادویه مرکز خرید فروش قیمت پودر پیاز و سیر ادویه .

مرکز خرید فروش قیمت پودر پیاز و سیر ادویه

مدل موهای آخرالزمانی + عکس ه

مدل موهای آخرالزمانی + عکس ها
مو یکی از موهبت های خدادادی است که  می تواند تأثیر بسزایی در زیبایی چهره یک فرد داشته باشد.

۵ ساعت پیش
۰ ۰
گزارش

به گزارش فرانگراما یکی از نکات مهم نحوه آراستن و پیراستن مو است که می تواند موجب خوش تیپی یا حتی زشتی فرد شود. چه بسا افرادی که دارای موهای خوب و پرپشتی هستند اما بدلیل انتخاب یک مدل نامناسب بسیار زشت به نظر می رسند و موجبات تمسخر خود در جامعه را از سوی افراد فراهم می کنند. بنابراین انتخاب یک مدل موی مناسب که دارای ویژگی هایی از جمله همخوانی با قیافه فرد و همچنین همخوانی با فرهنگ یک جامعه را داشته باشد بسیار مهم است.

 به تازگی یکی از سایت های معروف انگلیسی اقدام به جمع آوری یک گالری از مدل های عجیب و غریب مو کرده است. در این گالری تصاویری از افراد با استایل و مدل های عجیب مو جمع آوری شده است. از مدلی که یک تفنگ را در ذهن بیننده تداعی می کند تا برخی جانوران. یکی از تصاویر مربوط به فردی است که موهای خود را به سبک انگری برد در آورده است. ظاهرا علاقه شدید این مرد جوان به این بازی موجب شده تا او موهای خود را نیز به این شکل در آورد. در این تصویر فروشنده فروشگاه با تعجب به مدل موی این مرد جوان نگاه می کند.

 


همچنین در این گالری تصویر یک زن جوان در حالی که موهای خود را به شکل یک تفنگ دوربین دار درآورده است دیده می شود. پسر جوان دیگری روی فرق سر خود یک مرد عینکی ایجاد کرده است. پسر جوان دیگری در حالی که موهای خود را رنگ کرده و چند طرح عجیب روی سرش ایجاد کرده دیده می شود. در ادامه می توانید این گالری جالب را مشاهده کنید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۱:۲۵ توسط:123 موضوع: نظرات (0)