مرکز خرید فروش قیمت پودر پیاز و سیر ادویه مرکز خرید فروش قیمت پودر پیاز و سیر ادویه .

مرکز خرید فروش قیمت پودر پیاز و سیر ادویه

کدام اقتصادها در باتلاق بحران دست و پا می زنند؟

روسیه
روسیه با بحران صندوق های بازنشستگی دست و پنجه نرم می کند و کاخ کرملین هم در یافتن راه حلی برای مقابله با این مشکل عاجز مانده است. چندی است صندوق های بازنشستگی روسیه، توان پرداخت حقوق مستمری بازنشستگان از منبعی به جز درآمدهای حاصل از فروش انرژی را ندارند. یکی از راه هایی که مسئولان روسیه برای کنار آمدن با مشکل صندوق های بازنشستگی به آن فکر می کنند افزایش سن بازنشستگی است. راه حلی که بسیاری از متخصصان این حوزه به آن اعتقاد دارند. امروزه در روسیه سن بازنشستگی برای زنان 55 سال و برای مردان 60 سال است. این سن بازنشستگی نسبت به استانداردهای بین المللی پایین است. به طوری که سن بازنشستگی برای 34 کشور عضو OECD حداقل 65 سال است. پوتین نیز برای سال های متمادی از سیاست افزایش سن بازنشستگی اجتناب کرده است. اما به نظر می رسد به ناچار قبول کرده است به این سمت حرکت کند و این وضعیت را تغییر دهد. اما مشکل اینجاست که وضعیت صندوق های بازنشستگی روسیه تا حدی بحرانی است که حتی افزایش سن بازنشستگی هم نمی تواند کاملا جلو بحران را بگیرد. به طوری که طبق شاخص جهانی حقوق بازنشستگی روسیه در سال 2016 نمره ای کمتر از 35 (از 100) را دریافت کرده و در گروه کشورهایی است که بدترین وضعیت را در رابطه با این شاخص دارند. همچنین اقتصاد روسیه به شدت وابسته به نفت است و از همین رو تحریم های ایالات متحده و اتحادیه اروپا این کشور را با خطر بحران ارزی رو به رو کرده است. با این حال عملکرد خوب پوتین و بانک مرکزی این کشور و جلوگیری از افزایش بدهی های دولت طی یک برنامه جامع مانع از این شده که آمریکا و اتحادیه اروپا بتوانند روسیه را زمین بزنند.

یونان
بحران اقتصادی یویان، بدهی های هنگوفتی است که دولت یونان به کشور های دیگر به ویژه کشورهای عضو اتحادیه اروپا دارد. این بحران اقتصادی خطرناک اتحادیه اروپا را با تحدید های جدی رو به رو کرده است. از سال 2008، رهبران اتحادیه اروپا روی یافتن راه حلی برای مشکل یونان نشست های متعددی داشته اند اما هنوز نتوانسته اند به راه حلی دست یابند که یویان را از بحران گذر دهد. اگر چه هر بار و بعد از هر نشست، خبر هایی بر این مبنا که بحران یویان پایان خواهد یافت شنیده می شود. در آن زمان، کیک اقتصادی یونان 25 درصد کوچک شد و حجم بدهی های دولت یونان به تولید ناخالص داخلی این کشور به 179 درصد رسید. عدم توافق روی سیاست گذاری های اقتصادی در یونان از جمله عوامل مهمی است که روی حرکت اقتصاد این کشور در مسیر منفی تاثیر شگرفی گذاشته است. از آن زمان تاکنون مدیران یونان همواره از اتحادیه اروپا خواسته اند که بخشی از بدهی ها را ببخشند. در واقع یونان از کشورهای اتحادیه اروپا انتظار دارد که طلب های خود را از این کشور فراموش کنند و این یعنی مردم این کشورها باید تاوان بی کیفیتی سیاستگذاری های نادرست صورت گرفته در یونان را از طریق مالیات ها بدهند و این چیزی نیست که کشورهای اتحادیه اروپا به سادگی آن را بپذیرند. اتحادیه اروپا همواره تلاش کرده است پرداخت بدهی های یونان را به تعویق بیندازد به این کشور کمک های مالی کند و حتی بخشش قسمتی از بدهی ها را مدنظر قرار دهد. از آغاز بحران اقتصادی یونان تا پایان سال 2018 کشورهای اروپایی و سرمایه گذاران خصوصی مبلغ 294 میلیارد یورو به یونان وام داده اند. این در حالی است که یونان تا پایان سال 2017 تنها 41 میلیارد یورو از این وام ها را بازپرداخت کرد. اتحادیه اروپا همواره برای بخشش بدهی های یونان شروطی را گذاشته است که از جمله مهم ترین این شروط می توان به اتخاذ خط مشی های ریاضتی اشاره کرد. خط مشی های ریاضتی در واقع همان کاهش در مخارج دولت، افزایش درآمدهای مالیاتی یا هر دو آنها به طور همزمان با هم است. این قدم ها که دولت ها به سختی آنها را بر خواهند داشت بدین منظور از  سوی اتحادیه اروپا مدنظر قرار گرفته اند که کسری بودجه یونان به مرور زمان کاهش یابد و از بحران بدهی در این کشور فروکش کند.

مصر
بیشتر از هشت سال از انقلاب مصر در 25 ژانویه 2011 گذشته است. انقلابی که هدف آن تغییر وضعیت اقتصادی، اجتماعی و سیاسی در این کشور و سرنگون سازی حکومت حسنی مبارک و تغییر روند مسیری بود که مصر در آن گام بر می داشت. اگرچه حسنی مبارک سرنگون شد اما به نظر می رسد وضعیت اقتصادی تغییر چندانی نکرده در مواردی بدتر نیز شده است. بعد از انقلاب سال 2011 در مصر عدم اطمینان در مورد پیامد فعالیت های اقتصادی منجر به انقباض اقتصاد مصر و کاهش سرعت رشد تولید ناخالص داخلی این کشور شد. طی سال های گذشته حاکمیت در مصر از دستان شورای عالی نیروی هوایی به رئیس جمهور محمد مرسی رسید که در نهایت نیز از طرف شورای عالی نیروی هوایی از بازی قدرت حذف شد و جای خود را به السیسی داد. طی این مدت پول داخلی مصر به مقدار زیادی ارزش خود را از دست داده است. همچنین تامین مالی برای سرمایه گذاری از جامعه بین المللی بعد از انقلاب مصر به شدت ریزش کرده است که یکی از دلایل آن اعمال کردن سیاست های کنترل سرمایه در مصر در سال 2011 بود. داده های بانک جهانی نشان می دهد سرمایه گذاری مستقیم خارجی در بعد از انقلاب مصر به شدت کاهش داشته است.

یکی از موانع اصلی پیش روی دولت های مصر قبل و بعد از انقلاب سال 2011؛ فساد دولتی و پارتی بازی است. بخش خصوصی در اقتصاد مصر تنها از سوی چندین بنگاه بسیار بزرگ تحت سیطره قرار گرفته است که از موقعیت خود نهایت سود را کسب می کنند و قادر هستند سیاست های انحصتری را پیش گیرند که هر چه بیشتر این سود را افزایش دهند. این موضوع باعث شده بنگاه ها و کسب و کارهای با اندازه کوچک و متوسط نتوانند رشد داشته باشند و اکثرشان در بخش غیررسمی اقتصاد فعالیت خود را آغاز کنند و به آن ادامه دهند؛ یعنی جایی که امکان چندانی جهت رشد و گسترش یافتن برایشان وجود ندارد و نخواهد داشت. به همین دلیل بخش خصوصی در اقتصاد مصر نتوانسته است شغل ایجاد کند و نیروی کار جوان و تحصیل کرده ای را که طی سال های گذشته وارد بازار نیروی کار شدند جذب کند. بخش قابل توجهی از جوانان تحصیل کرده و بیکاری که در اعتراض به وضعیت امرار معاش و اشتغال خود علیه رژیم مبارک شورش کردند چند سال بعد از انقلاب همچنان تغییری در وضعیتشان ایجاد نشده و این در حالی است که رشد اقتصادی نیز در مصر کاهش یافته است.

آفریقای جنوبی
برای بیش از دو دهه است که آفریقای جنوبی از مسائل مربوط به بیکاری رنج می برد. نرخ بیکاری در این کشور از سال 2016 از 25 درصد عبور کرده و دیگر پایین نماینده است. در ژانویه سال 2019 نرخ بیکاری برای آفریقای جنوبی 27 درصد تخمین زده شد. دلایل ریشه یافتن بیکاری در آفریقای جنوبی را می توان در چهار مورد خلاصه کرد. اول اینکه آموزش آکادمیک نامناسب مانع از این می شود که نیروی کار متخصص وارد بازار کار شود. دلیل دوم این است که علاوه بر آموزش ضعیف سیستم کارآموزی خوبی که بتواند نیروی کار جدید را به سمت با مهارت شدن سوق دهد وجود ندارد. همچنین سطوح حداقل دستمزد و خط مشی مربوط به آن در آفریقای جنوبی به طریقی است که مدیران انگیزه خود را برای استخدام نیروی کار و تولید از دست داده اند که این وضعیت بازتاب دهنده قدرت زیاد سیاسی و چانه زنی اتحادیه های کارگری است. به عنوان دلیل چهارم نیز می توان به قوانین کار اشاره کرد که انگیزه استخدام را از بین برده اند. البته که دلایل ساختاری و نهادی زیادی نیز علاوه بر چهار دلیل فوق  بر بحران بیکاری آفریقای جنوبی دامن می زنند. در سال 2012 برنامه دولت آفریقای جنوبی این بود که تا سال 2020 نرخ بیکاری را به 14 درصد برساند. اما گویی رهبران این کشور در این کار موفق نبوده اند.

ونزوئلا
ونزوئلا از جمله کشورهایی است که می توان با نگاه به شاخص های اقتصادی آن و وضعیت اسفناک این کشور طی سال های گذشته به راحتی به نتیجه سیاستگذاری اقتصادی نادرست پی برد. داستان بحران در ونزوئلا از سیاستگذاری های اقتصادی نادرست چاوس آغاز می شود. او که با الگو گیری از سیاست های سوسیالیستی کلاسیک دست به ملی سازی بسیاری از صنایع زد فضای رقابتی کسب و کارها را نابود کرد و حاکمیت قانون را از بین برد اگرچه در دوره خودش به دلیل درآمدهای نفتی و بالا بودن قیمت نفت با بحرانی که امروزه ونزوئلا با آن دست و پنجه نرم می کند مواجه نشد اما میراث خود را برای آیندگان به جای گذاشت. ساختار متزلزل اقتصادی بر ساختارهای اجتماعی ونزوئلا تاثیر منفی گذاشته است. پس از شروع بحران اقتصادی با افزایش موج نا امیدی در کشور میزان مرگ و میر رشد داشته و اکنون در رتبه دوم جهان است. اما حتی این اطلاعات آماری به اندازه کافی گویای عمق فاجعه در ونزوئلا نیست. در سال 2016 سازمان دارو در ونزوئلا تخمین زد که دسترسی به 85 درصد از داروهای عمومی بسیار دشوار است. با توجه به آمار دولت در سال 2016 مرگ و میر نوزادان 30 درصد و مرگ و میر مادران 65 درصد بیشتر از دو سال قبل افزایش یافته است. در سال 2016 یک مطالعه دانشگاهی نشان داد که بیش از 78 درصد مردم اعلام کرده اند که پول کافی برای خرید مواد غذایی لازم ندارند. در سال های 2016 تا 2017 نرخ فقر بین 76 تا 80 بوده است.

یکی از دلایل بحران اقتصادی در ونزوئلا این است که کشور به جای تمرکز بر تنوع اقتصادی بیش از حد وابسته به نفت است. برخی از منتقدان بر این باورند که بحران بی سابقه اقتصادی در ونزوئلا ثمره سال ها بی تدبیری و سوء مدیریت اقتصادی است. بحران اقتصادی مداوم و کنترل غیر معقول بر محیط تجاری عرصه را بر سرمایه گذار بخش خصوصی تنگ کرده است که منجر به کاهش سرمایه گذاری و مانع ایجاد پویایی در اشتغال می شود. در سال 2017 دولت کنترل قیمت ها را کاهش داد اما به دلیل تورم یارانه های مواد غذایی و انرژی را افزایش داد. از ابتدای سال 2018 در کمتر از دو ماه دولت ونزوئلا سطح حداقل دستمزد را دو برابر کرد و آن را به 3/1 میلیون بولیوار (bolivar) رساند که این مبلغ تنها برابر با شش دلار ایالات متحده بود. این دستمزد در ماه تنها برای خرید دو تخم مرغ در روز در ونزوئلا کفایت می کرد. یک خانواده در ونزوئلا برای اینکه بتواند یک سبد کالایی اساسی را تهیه کنند، به 20 برابر این مبلغ نیاز داشت. کاهش سریع قدرت خرید در ونزوئلا باعث شیوع مرگ های ناشی از قحطی شده است. همچنین مرگ های زیادی به دلیل اینکه مردم ونزوئلا نمی توانند از پس هزینه های درمان برآیند هر روزه ثبت می شود. خریدن کالاهای اساسی در ونزوئلا بسیار سخت شده است اما مشکل فقط قیمت کالاهای اساسی نیست. تلاش های دولت این کشور برای کنترل قیمت ها که ناموفق هم بوده است باعث شده است که کالاهای اساسی به شدت کمیاب شود. در ونزوئلا واضح است که سوسیالیسم قرن بیست و یکمی ارزش بولیوار را کاهش داده و آن را به مرحله مرگ رسانده است. انقلابی که هوگو چاوس در اقتصاد ونزوئلا به وجود آورد باعث شد که دولت این کشور نسبت به مخارج خود کاملا بی توجه باشد. همچنین به کارگیری تعدادی از نسخه هایی که سوسیالیست های کلاسیک برای اقتصاد کشورها می پیچند همچون ملی سازی صنایع و مصادره دارایی های خصوصی باعث شد که ونزوئلا دچار بحران شود. طبق داده های ((تریدینگ اکونومیکس)) در ژانویه 2019 تورم سالانه ونزوئلا بیش از 5/2 میلیون درصد بود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۴:۰۸ توسط:123 موضوع: نظرات (0)

آتش‌سوزی در کاخ ریاست جمهوری سودان


رسانه ها از وقوع آتش سوزی در کاخ ریاست جمهوری سودان در خارطوم پایتخت این کشور خبر دادند.
۵۵آنلاین :خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از شبکه تلویزیونی الحدث اعلام کرد: کاخ ریاست جمهوری سودان هم اکنون در حال سوختن است.

شاهدان عینی در شبکه های اجتماعی تصاویر و فیلم هایی را منتشر کرده اند که در آنها دود سیاه از یکی از اقامتگاه های عمر البشیر رئیس جمهوری سودان برخاسته است.

جزئیات بیشتری از این حادثه گزارش نشده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۳:۱۴ توسط:123 موضوع: نظرات (0)

اولین اظهارات جهانگیری پس از عزل استاندار خبرساز گلستان + عکس

 
به گزارش فرانگراسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در بازدید از استان گلستان و در شورای هماهنگی مدیریت این استان گفت: اصلا قبول ندارم که مدیری که مسئولیت دارد در سخت ترین شرایط در محل نباشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۲:۵۷ توسط:123 موضوع: نظرات (0)

مدل موهای آخرالزمانی + عکس ه

مدل موهای آخرالزمانی + عکس ها
مو یکی از موهبت های خدادادی است که  می تواند تأثیر بسزایی در زیبایی چهره یک فرد داشته باشد.

۵ ساعت پیش
۰ ۰
گزارش

به گزارش فرانگراما یکی از نکات مهم نحوه آراستن و پیراستن مو است که می تواند موجب خوش تیپی یا حتی زشتی فرد شود. چه بسا افرادی که دارای موهای خوب و پرپشتی هستند اما بدلیل انتخاب یک مدل نامناسب بسیار زشت به نظر می رسند و موجبات تمسخر خود در جامعه را از سوی افراد فراهم می کنند. بنابراین انتخاب یک مدل موی مناسب که دارای ویژگی هایی از جمله همخوانی با قیافه فرد و همچنین همخوانی با فرهنگ یک جامعه را داشته باشد بسیار مهم است.

 به تازگی یکی از سایت های معروف انگلیسی اقدام به جمع آوری یک گالری از مدل های عجیب و غریب مو کرده است. در این گالری تصاویری از افراد با استایل و مدل های عجیب مو جمع آوری شده است. از مدلی که یک تفنگ را در ذهن بیننده تداعی می کند تا برخی جانوران. یکی از تصاویر مربوط به فردی است که موهای خود را به سبک انگری برد در آورده است. ظاهرا علاقه شدید این مرد جوان به این بازی موجب شده تا او موهای خود را نیز به این شکل در آورد. در این تصویر فروشنده فروشگاه با تعجب به مدل موی این مرد جوان نگاه می کند.

 


همچنین در این گالری تصویر یک زن جوان در حالی که موهای خود را به شکل یک تفنگ دوربین دار درآورده است دیده می شود. پسر جوان دیگری روی فرق سر خود یک مرد عینکی ایجاد کرده است. پسر جوان دیگری در حالی که موهای خود را رنگ کرده و چند طرح عجیب روی سرش ایجاد کرده دیده می شود. در ادامه می توانید این گالری جالب را مشاهده کنید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۱:۲۵ توسط:123 موضوع: نظرات (0)

مهمترین اقدامات در هنگام وقوع سیل کدامند؟

مهمترین اقدامات در هنگام وقوع سیل کدامند؟
باران سنگین و ذوب سریع برف مهمترین دلیل وقوع سیل است. سیل هنگامی اتفاق می‌افتد که کانال رودخانه یا مسیر طبیعی جریان آب نتواند ظرفیت طغیان را تحمل کند.

به گزارش گروه اجتماعی برنا ؛‌باران سنگین و ذوب سریع برف مهمترین دلیل وقوع سیل است. سیل هنگامی اتفاق می‌افتد که کانال رودخانه یا مسیر طبیعی جریان آب نتواند ظرفیت طغیان را تحمل کند. عوامل مؤثر در این شرایط عبارتند از: باران های سنگین، ذوب سریع برف، شیب‌های زیاد، تخریب سدها، وجود توفان و نفوذ آب به ساحل و دخالت انسان در طبیعت از قبیل نابودی جنگل ها و مراتع و …

سیلاب‌ها بر دو گونه اند: سیلاب های آرام که به‌تدریج در طی روزها و هفته ها در اثر بارندگی و افزایش حجم ناگهانی آب رودخانه و دریاچه‌ها ایجاد می‌شود و سیلاب‌های ناگهانی در اثر افزایش ناگهانی حجم آب رودخانه‌ها و دریاچه‌ها ایجاد شده و با خود مرگ و مصدومیت افراد و تخریب منازل را به‌همراه دارد.

   اقدامات قبل از وقوع سیل

از ساختن خانه در حریم رودخانه، به‌طور جدی بپرهیزید.
برای زمان وقوع سیل در ظرف‌های مطمئن، آب سالم ذخیره کنید.
مقداری غذا به‌صورت کنسرو ذخیره کنید.
وسیله روشنایی (چراغ قوه، شمع و …)تهیه کنید.
اسناد و اوراق بهادار را در جعبه ای ضد آب و مطمئن قرار دهید.
اگر آبگرم‌کن و یا وسایل برقی در معرض سیل قرار دارند، آنها را در جایی بالاتر از سطح موجود قرار دهید.
برای جلوگیری از برگشت آب سیل و فاضلاب از طریق مجاری فاضلاب به داخل منازل، دریچه های کنترل فاضلاب تعبیه کنید.
برای جلوگیری از ورود سیلاب به داخل خانه، در مسیر آن، سد، خاکریز و سیل‌بند بسازید.
اگر در جایی زندگی می‌کنید که به‌طور دایم با خطر سیل‌گرفتگی مواجه هستید، با استفاده از مصالح مناسب و تمهیدات لازم، ساختمان خود را ضد آب کنید و دیوارهای زیر‌زمین را با عایق‌های ضد آب بپوشانید تا جلوی نفوذ آب و آسیب‌های بعدی گرفته شود.
منزل خود را در مقابل حوادث بیمه کنید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۱:۰۵ توسط:123 موضوع: نظرات (0)

سازمان های مردم نهاد جهت امداد رسانی به سیل زدگان اقدام فوری انجام دهند

سازمان های مردم نهاد جهت امداد رسانی به سیل زدگان اقدام فوری انجام دهند
بازرس مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان کشور از عموم سازمان های مردم نهاد کشور و ملت شریف ایران به جهت امداد رسانی به مردم آسیب دیده سیل شمال کشور درخواست کمک کرد.

به گزارش گروه اجتماعی برنا ؛ "علی یزدان پناه احمدآبادی" با بیان اینکه وظیفه ذاتی سازمان های مردم نهاد خدمت رسانی به مردم در شرایط دشوار است گفت: از کلیه سازمان های مردم نهاد بویژه حوزه جوانان درخواست می کنیم تا جهت امداد رسانی و بهبود وضعیت مناطق سیل زده شمال کشور اقدام فوری و داوطلبانه انجام دهند.

یزدان پناه در ادامه افزود: سمن های حوزه جوانان در استان ها می توانند با همکاری مجمع استانی پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی خود را در خانه جوانان مستقر نمایند.

عضو هیات رئیسه مجمع ملی سمن های جوانان کشور در پایان ضمن تقدیر از همیاری مردم شریف ایران اسلامی و سازمان های مردم نهاد در یاری رساندن به آسیب دیدگان این حادثه تا کنون، افزود: امیدواریم در روزهای آینده فعالیت های داوطلبانه افزایش، تا بهبود وضعیت آسیب دیدگان تسریع یابد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۰:۴۷ توسط:123 موضوع: نظرات (0)

بازسازی خانه‌های مددجویان بهزیستی سیل زده

مدیر کل بهزیستی استان گلستان با اشاره به اینکه هنوز نمی‌توان آمار دقیقی از تخریب واحدهای مسکونی مددجویان در ۳ شهرستان ن (آق قلا، گند و گمیشان) از توابع استان گلستان اعلام کرد، گفت: پس از فروکش کردن سیل، بازسازی واحدهای مسکونی آغاز خواهد شد.

به گزارش افکارنیوز،  ابراهیم غفاری با اشاره به وقوع سیل در شهرستان‌های استان (آق‌قلا، گنبد و گمیشان) اظهار کرد: از ابتدای وقوع این حادثه بخشنامه‌ای از سوی بهزیستی استان به روسای بهزیستی شهرستان‌های تابعه و به خصوص اداراتبهزیستی 3 شهرستان آق قلا، گند و گمیشان مبنی بر کمک‌رسانی ابلاغ شد.

وی افزود: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته و البته بازدیدهایی که به صورت میدانی از 3 شهرستان اشاره شده صورت گفته است، هیچ خسارتی به مراکز تحت پوشش سازمان بهزیستی اعم از مراکز نگهداری معلولان، سالمندان و مراکز نگهداری کودکان و حتی کمپ‌های اعتیاد ترک اعتیاد وارد نشده است.

مدیر کل بهزیستی استان گلستان ادامه داد: طی بازدیدهای صورت گرفته تنها به چند مرکز غیردولتی در شهرستان آق‌قلا خسارتی وارد شده است که البته میزان خسارت نیز بسیار جدی نیست.

غفاری در پاسخ به این پرسش که آیا در سیل اخیر خسارتی نیز به خانه‌های مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان گلستان وارد شده است یا خیر گفت: البته الان نمی‌توان در این زمینه اظهار نظر کرد و باید پس از فروکش کردن سیل و فرآیند امدادرسانی در این زمینه اطلاعات لازم اعلام شود.

وی در ارتباط با امدادرسانی سازمان بهزیستی استان گلستان به مددجویان خود در 3 شهرستان آق قلا، گنبد  و گمیشان، تصریح کرد: از روز گذشته اکیپ‌هایی برای خدمترسانی به مددجویان پیش‌بینی شده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۰:۲۱ توسط:123 موضوع: نظرات (0)

زایمان کودکانی بیمار با تاریخ تولد رند

جشن تحویل سال نو برای برخی از خانواده های ایرانی با جشن تولد فرزندشان مقارن شد.اما در میان۴۲۲۱ نوزاد متولد شده دراولین روز بهار کم نبودند نوزادانی که نه در موعد مقرر بلکه با اصرار پدر و مادرشان در تاریخی به ظاهر شیک و لاکچری به دنیا آمده اند.

۵ ساعت پیش
۰ ۰
گزارش
به گزارش فرانگرانگار این روزها دستکاری تاریخ تولد فرزندان آن هم به بهانه خاص بودن، به یک فرهنگ و دلیلی برای فخر فروشی تبدیل شده است. البته لاکچری بودن هزینه های بالایی دارد؛ به این معنا که باید برای سزارین خودخواسته هزینه ای دو تا سه برابر معمول بپردازی، جان جنین را هم به خطر بیاندازی تا گروهی برایت کف بزنند و تاریخ تولد فرزندت را فراموش نکنند.

6/6/96 و 7/7/97هم در تقویم ما ایرانی ها، روزهای شیک و لاکچری برای زایمان های پیش از موعد به شمار می آمدند؛ به گونه ای که در آن روزها شاهد حضور زنان باردار در صف زایمان های زودتر از موعد بودیم.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۹:۵۶ توسط:123 موضوع: نظرات (0)

نوجوان مصری جان 51 کودک ایتالیایی را از جزغاله شدن نجات داد+ تصاویر

حوادث رکنا: نوجوان 13 ساله ی مصری 51 دانش آموز ربوده شده ی ایتالیایی را از مرگ نجات داد.

خبرگزاری ایتالیایی "انسا" با انتشار این خبر افرود: راننده ایتالیایی سنگالی الاصل یک اتوبوس حامل 51 دانش آموز روز چهارشنبه ی گذشته، پس از ربایش اتوبوس، آن را در نزدیکی شهر میلانو درشمال ایتالیا به آتش کشید.

تافی شکلاتی ۱۲۵ گرمی اشتورک با 30 درصد تخفیف
رزرو آنلاین اقامتگاه های روستایی و بوم گردی در عید نوروز :) JAJIGA
تورهای کویر ویژه چهارشنبه سوری
سفر عید با قطار ! همین حالا رزرو کن
با هر قیمتی می تونی تو شمال صاحب ویلا بشی!
انسا درباره جزئیات این حادثه خاطر نشان کرد: راننده، همه ی تلفن های همراه کودکان را از آن ها گرفته بود اما یک کودک مصری موفق می شود تلفنش را پنهان کند و با تظاهر به این که در حال خواندن دعا به زبان عربی است از پدرش درخواست کمک کند.

پدر کودک نیز فورا با پلیس ایتالیا تماس می گیرد و موضوع را به اطلاع پلیس می رساند. پلیس نیز موفق به جایابی اتوبوس و تعقیب آن و دستگیری راننده هنگام آتش کشیدن اتوبوس می شود.

به نوشته انسا پلیس با شکستن شیشه های اتوبوس موفق شد همه ی دانش آموزان را سالم نجات دهد.

به نوشته ی انسا انگیزه ی راننده اعتراض به سیاست های دولت در جلوگیری از ورود آوارگان به ایتالیا بوده است


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۸:۵۷ توسط:123 موضوع: نظرات (0)

بلای وحشتناکی که بر سر پسر ۱۸ ساله آمد / او یک زن را مورد دست درازی قرار داده بود +عکس

شوک: پسر ۱۸ ساله هنگام دست درازی به یک زن در خیابان با ضربات محکم تا مرز نابینا شدن رفت.

خوشمزه ترین برگر و کجای تهران میشه خورد؟
همین الان بلیطت رو رزرو کن!
آمده ایم که بمانیم آلوم وان؛ نماد کیفیت و ماندگاری حامی علم و صنعت
هایپر مارکت اینترنتی تخفیف دار!
ویگو قوی ترین موتور جستجو و مقایسه قیمت بلیط پرواز در ایران!
شیک ترین هتل های آمستردام ! هدیه ای از فلایتیو به شما
پسر جوان در فلوریدا به جرم آزار و اذیت یک زن خارجی در خیابان دستگیر شد.

بر اساس گزارش پلیس، متهم که با چشمان ورم کرده و کبود دستگیر شد در بازجویی گفت که به دلیل مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی قربانی را که فکر می کرد یک زن خیابانی است در خیابان مورد آزار و اذیت قرار داد و قربانی با تلفن همراهش به صورت متهم کوبید و با ضربات پی در پی موبایل به چشمانم مرا زخمی کرده است.

 
 
 
 

گفتنی است که زن جوان در حالی که متهم را کتک می زد با کمک شاهدان عینی با اداره پلیس تماس گرفت و ماجرا را گزارش داد و زمانی که ماموران پلیس به محل موردنظر اعزام شدند توانستند متهم را قبل از فرار دستگیر کنند.

به گفته زن جوان، متهم مدام در حالی که او را مورد آزار و اذیت قرار داده بود می پرسید که برای یک شب چقدر می گیرد و این موضوع موجب عصبانیت او نیز شده بود.

اکنون هنری گونزالز ۱۸ ساله بدون قرار وثیقه در بازداشت است تا جلسه دادگاهی اش به زودی برگزار شود. 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ فروردین ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۸:۳۷ توسط:123 موضوع: نظرات (0)